Відкрита репетиція камерної опери Д. Бортнянського «Сокіл»

DSCN326126 березня 2013 року в музичній рекреації Інститут мистецтв відбулася відкрита репетиція камерної опери Д. Бортнянського «Сокіл». Ініціатором, режисером та виконавцем партії клавесину є народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри інструментально-виконавської майстерності Наталія Свириденко.
На початку репетиції перед присутніми виступив Максим Стріха, автор українського перекладу опери Д. Бортнянського «Сокіл», який ознайомив студентів і викладачів з історією створення цього твору, охарактеризував епоху та стилістичні особливості літературного й музичного тексту.
До кожного з виконаних номерів опери Наталія Свириденко давала коротку усну анотацію щодо характеру й техніки виконання окремих фрагментів тощо.

Під час проведення репетиції прозвучала увертюра до опери та окремі номери у виконанні народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу Василя Бокоча, студентів Інституту мистецтв Станіслава Трифанюка та Наталії Бадун.
До складу інструментального ансамблю входили: Тетяна Пляченко (скрипка), завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, доктор педагогічних наук, професор; Наталія Пилипенко (скрипка), викладач кафедри; Оксана Піркова (флейта), доцент кафедри практичної психології Інституту соціальної педагогіки і психології; Анастасія Касьянова (віолончель), методист Центру естетичного розвитку Інституту мистецтв; Кирило Бурдальов (гобой), студент V курсу (магістр) Інституту мистецтв; Денис Трохимчук (фагот); Вадим Вдовенко (альт).
DSCN3278 DSCN3258 DSCN3278