Дні відкритих дверей кафедри інструментально-виконавської майстерності

3_den_vidkrytykh_dverei.jpg

28 та 29 квітня 2021 року відбулися онлайн зустрічі з майбутніми абітурієнтами – «День відкритих дверей» – кафедри інструментально-виконавської майстерності, на яких  гостей було ознайомлено з наступними питаннями: спеціальність «Музичне мистецтво», чому варто обрати музичне мистецтво як професію, особливості вступної кампанії 2021 року.

До вебінарів долучилися слухачі з різних міст України. Співробітники кафедри розповіли про Київський університет імені Бориса Грінченкапро Інститут мистецтв  і кафедру інструментально-виконавької майстерності. Були продемонстровані записи виступів солістів та музичних колективів кафедри.

Атмосфера зустрічі інколи виходила за межі онлайнової і здавалося, що ми усі разом знаходимось у рідних стінах нашого улюбленого корпусу на бульварі Ігоря Шамо 18/2!

Чекаємо на зустріч з майбутніми абітурієнтами вже офлайн найближчим часом!

Координатори онлайн-зустрічі:

• Цимбал К.О. – старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності
  • Романенко А.Р. – кандидат культурології, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності
  • Ляшенко О.Д. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності
  • Сподаренко В.М. – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності
  • Малахова М.О. – старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

1 den vidkrytykh dverei  2 den vidkrytykh dverei  4 den vidkrytykh dverei   5 den vidkrytykh dverei  6 den vidkrytykh dverei