Поезія і музика в житті Бориса Грінченка

26 листопада 2013 року кафедрою інструментально-виконавської майстерності було проведено музично-літературний захід «Поезія і музика в житті Бориса Грінченка» (у рамках Малої філармонії), присвячений 150-річчю від дня народження видатного діяча української культури, ім’я якого носить наш Університет.
У концерті прозвучали: поезія Б. Грінченка, музичні твори українських композиторів (О. Білаша, М. Дремлюги, М. Левицького, М. Лисенка, С. Орфеєва, Л. Ревуцького, Т. Сидоренко-Малюкової, Д. Січинського, К. Стеценка, Ю. Щуровського). Вірші Бориса Грінченка надихнули київських композиторів і наших колег В. Касьянова, М. Малого, М. Степаненко на створення вокальних і хорових творів.
У концерті брали участь студенти-інструменталісти всіх курсів (піаністи, скрипалі, акордеоністи, виконавці на духових інструментах). Їх підготували доценти кафедри інструментально-виконавської майстерності В. Тітович, К. Стрельченко, старші викладачі О. Економова, Л. Гаркуша, В. Корзун; викладачі В. Ходоровський, С. Ревуцька, М. Василевич, Н. Пилипенко, концертмейстери О. Бичкова, В. Коваленко.
Попурі на українські теми виконав викладач В. Ходоровський.
Цікавими також були виступи творчих колективів – ансамблю «New song» під керівництвом старшого викладача Валентина Касьянова та камерного оркестру Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, доцента Володимира Ткачука, соліст – народний артист України, професор Василь Бокоч.
Сценарій заходу підготували: ст. викладачі О. Економова, Л. Гаркуша.
Звукорежисер – ст. викладач К. Салан.
Оформлення сцени – викладач Т. Бутенко.
Мультимедійне забезпечення – О. Мастерських.
Концерт пройшов на належному професійному рівні і творчому піднесенні. Вдало підібраний матеріал (музика і поезія) про життя і творчість Бориса Грінченка допоміг відтворити особливу атмосферу того часу. Студенти із задоволенням та відповідальністю виконували роль виконавців і ведучих цього заходу.