Творча зустріч з народною артисткою України, композиторкою Жанною Колодуб

12 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

03 грудня 2018 року в концертній залі Інституту мистецтв в рамках грінченківської декади відбулася творча зустріч з народною артисткою України, композиторкою Жанною Колодуб.   Цей спільний творчий проект був здійснений кафедрою інструментально-виконавської майстерності, кафедрою хореографії та кафедрою академічного та естрадного вокалу.

У програмі концерту прозвучали  інструментальні твори Жанни Колодуб, а також музика до балету «Снігова королева» у перекладенні для фортепіано. Виконавці – студенти класу доцентів І.С. Беренбейн, О.Д. Ляшенко, старших викладачів Л.І Гаркуші, О.С. Економової,  викладачів Т.М. Бутенко,  М.О. Василевич, О.С.,  Б.М. Єремеєва,  викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Т.О. Киченко,  доцента кафедри хореографії В.В. Вітковського. Концертмейстери – О.А. Бичкова, Л.І. Сивопляс, Н.М.Юдзіонок.

Автори проекту - викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності М.О. Василевич у співавторстві з завідувачкою кафедри інструментально-виконавської майстерності Т.Б. Кабловою, доцентом кафедри хореографії В.В. Вітковським та концертмейстером кафедри інструментально-виконавської майстерності Л.І. Сивопляс.