СОЛЬНІ КОНЦЕРТИ МАГІСТРАНТІВ-2018

888 copy_copy

Протягом травня-червня 2018 р. у рамках проходження виробничої переддипломної практики (підготовка сольної концертної програми) магістранти спеціальності «Музичне мистецтво» спеціалізації «Викладання музичного інструмента» Інституту мистецтв виступили із сольними концертами у Концертній залі Інституту мистецтв (керівник практики – завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат педагогічних наук, доцент Плохотнюк О.С.). Сольні інструментальні програми виконали Валерій Лимаренко (клас кандидата педагогічних наук, доцента Куришева Є.В.), Марина Вишневецька (клас старшого викладача Економової О.С.), Віра Ришкова (клас старшого викладача Л.О. Сахарової), Давид Пономаренко (клас заслуженого артиста України, доцента Василевича Ю.В.), Віталій Годований, Вацлав Ільчишин, Ганна Негода (клас викладача Василевич М.О.).

На концертах прозвучали твори Й.С. Баха, А. Вівальді, В. Моцарта, Л. Бетховена, Г. Генделя, Ф. Шопена, Г. Форе, Е. Гріга, Г. Венявського, К. Сен-Санса, Л. Ревуцького, М. Скорика, І. Левицького та багатьох інших українських і європейських композиторів. Магістранти показали творче зростання, продемонстрували свої інструментально-виконавські досягнення. Такі виступи збагачують студентів безцінним досвідом концертно-виконавської діяльності.