Музично-літературна композиція Едвард Гріг «Пер Гюнт»

DSC0553_500x333

11 грудня 2017 р. у рамках «Малої філармонії» відбувся музичнизахід кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка: музично-літературна композиція Едвард Гріг «Пер Гюнт» .

У виконанні студентів кафедри пролунали фортепіанні твори Е. Гріга, видатного норвезького композитора. А поєднання музики Гріга з поезією  Генріка Ібсена та театральними замальовками, надало заходу особливу художню та емоційну атмосферу. Відчувалося, що студенти творчо з натхненням підійшли до участі в цьому заході. Фортепіанні твори прозвучали професійно і майстерно, студенти, які виконували ролі у постановці та ведучі композиції, набули досвіду акторської майстерності. У процесі роботи над цим заходом студенти кафедри проявили зацікавленість, відповідальність та творчий підхід.

Цей захід вперше поєднав  класичну музику, високу поезію та акторські замальовки. Глядачі сприйняли цю спробу поєднання фортепіанного виконавства з театральним мистецтвом позитивно.

У театральному дійстві брали участь: Пер Гюнт – Корчевський Р., Сольвейг – Соболевська А., Озе – Даценко М., Інгред – Лісковацька Ю., Лісний король – Тімоновський Д., Лісні тролі – Нотич Є.

Фортепіанні твори Е.Гріга виконували:  Лимаренко В., Рябчук С. ( клас доцента Куришева Є.В.), Кучеренко А., Шалда В., Нотич Є. (клас доцента Тітовича В.І.), Сорокіна Анастасія, Хоменко Г., Теслюк П., Зайцева І., Радулова І. (клас старшого викладача Економової О.С.), Лісковацька Ю., Захарова Ю., Каплична Є., Кожуріна В. (клас старшого викладача Гаркуші Л.І.), Пустовіт В. (клас викладача Бутенеко Т.М.).

Сценарій підготували -  Економова О.С., Гаркуша Л.І.

Режисер – постановник – Г. Перле.

DSC0297_500x333  DSC0302_500x333
 DSC0496_500x333  DSC0435_500x750