“Природо… Кохання… Душі раювання…”

Природо… Кохання… Душі раювання…”

5 березня 2013 року професорсько-викладацькому складу та студентам Інституту мистецтв і Педагогічного інституту презентував свій творчий проект Валентин Касьянов “Природо… Кохання… Душі раювання…”, присвячений 150-річчю від дня народження Бориса Грінченка.

У проекті взяли участь художні колективи Київського університету імені Бориса Грінченка: Камерний оркестр (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Ткачук),солісти – народний артист України Василь Бокоч (баритон), заслужені артисти України Рімма Шаповалова (меццо-сопрано) і Віктор Тетеря (тенор), Володимир Ходоровський (фортепіано), Костянтин Кузьменко (фортепіано), родинне тріо у складі – Вікторія, Анастасія та Валентин Касьянови, ансамбль дерев’яних духових інструментів (художній керівник – заслужений артист України Юрій Василевич), арт-студія “New Song” (художні керівники – лауреат Міжнародної премії імені С.С.Гулака-Артемовського Валентин Касьянов та заслужений діяч мистецтв України Вікторія Касьянова), квартет бандуристів “Кобзарі” (художній керівник – заслужений артист України Тарас Яницький).
У програмі прозвучали поезії Б. Грінченка, І. Франка, І. Драча, М. Сингаївського, О. Шевченко, В. Крищенка на музику А. Кос-Анатольського, В. Касьянова, В. Шабашевича, українські народні пісні.
Автор сценарію – кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Богданець-Білоскаленко. Режисер-постановник – лауреат конкурсів кіномистецтва Дмитро Лєвіт. Звукорежисер – Анатолій Ворона, Катерина Салана. Художнє оформлення – Василь Жиров.
Відбулися прем’єри пісень на вірші Бориса Грінченка і музику Валентина Касьянова – «Матері» і «Колискова зорі». По-новому зазвучала поетична лірика Бориса Грінченка. Цей захід став гарним подарунком жінкам до 8 Березня!

8 bereznya 8 bereznya 1 8 bereznya 3
8 bereznya 4 8 bereznya 2 8 bereznya5