«Баян запрошує гостей!»

27 лютого 2013 року в актовій залі Інституту мистецтв відбувся звітний концерт студентів класу старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Маргарити Малахової «Баян запрошує гостей!».
У заході взяли участь студенти ІІІ курсу Ярослав Кришень, Роман Солоненко і Юрій Мельник, а також студентка V курсу Фатєєва Анастасія як солісти, а також у складі зразкового художнього колективу ансамблю народних інструментів «МАЛАХІТ» (художній керівник – Маргарита Малахова).
Екскурсію фольклорними стежками Європи здійснив спеціальний гість концерту – «ЙОДЛІ-МОДЛІ-ГУРТ» у складі Сергія Цимбала (саксофон), Олександра Блюма (гітара), Наталії Потапенко (вокал), Катерини Салан (контрабас) та Маргарити Малахової (баян).
Особливого тембрального забарвлення звучанню «Арії» В. Бібергана надало спільне виконання ансамблю Малахіт та зведеного хору Університету під керівництвом відмінника освіти України Світлани Рябінко, партія фортепіано – лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер хору Оксана Бичкова.
У концерті прозвучали твори сучасних композиторів (Ф. Анжеліса, В. Бібергана, В. Власова, Р. Гальяно, Арт ван Дамма, Є. Дербенко, Дж. Джеріоні, Дж. Бібіані, Ш. Каміллєрі, А. П’яццолли, П. Фроссіні, Ю. Шахнова).
Концерт відбувся за сприяння натхненної глядацької атмосфери, тонкого «баварського» гумору та виконавської майстерності баяністів і акордеоністів Інституту мистецтв.
P2271114 P2271117 P2271121
P2271128 P2271130 P2271140