Мистецький проект "Мала Філармонія". "Чарівний світ музики"

00 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy  001 copy_copy_copy_copy

29 березня 2017 р у рамках тижня кафедри інструментально-виконавської майстерності відбувся концерт Малої філармонії "Чарівний світ музики", в програмі якого прозвучали різноманітні твори українських та європейських композиторів-класиків. Слухачі почули видатні інструментальні твори різноманітних стилістичних напрямків та музичних епох у виконанні кращих студентів, серед яких вже чимало лауреатів та дипломантів Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів.  На концерті також прозвучали  вірші видатних поетів, присвячені музичному мистецтву.

01 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 04 copy_copy_copy_copy 06 copy_copy