TV

Науковий ступінь, вчене звання

Заслужений діяч мистецтв України, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (фортепіано)
  • Додатковий музичний інструмент

Біографія

Закінчив Львівську спеціальну музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької в 1990 р. Закінчив Вищий Державний Музичний Інститут ім. М. В. Лисенка (Львівська Державна Консерваторія) в 1995 р. Після закінчення залишився працювати в ВДМІ ім. М. В. Лисенка. З 1997 року працював Завідуючим музичної частини Київського Муніципального Академічного Театру Ляльок. З 2002 року працював в Київському Національному університеті культури і мистецтв. З 2008 року працював в Державній Академії керівних кадрів культури і мистецтв. З 2011 року і по сьогоднішній час працює в Київському університеті ім. Бориса Грінченка. З 2019 року займає посаду Керівника музичної частини ТВЗК «Київський Академічний Драматичний Театр на Подолі».

Відзнаки та нарогоди

Премія «Золота дзиґа» (2019, за найкращу музику до фільму «Гуцулка Ксеня», 2019, режисер О. Дем’яненко). Лауреат міжнародного конкурсу сольних джазових піаністів «Джаз-імпровізація—92» (Вільнюс, 3-я премія).

Професійний і науковий інтерес

Головною темою його творчості є імпровізація, що поєднує вишукані межі академічної школи і оригінальність джазової фантазії. Мислить себе «універсальним музикантом». Окрім виконавської і педагогічної діяльності він активно працює в області створення музики до театру, кіно та естради, співпрацюючи з відомими режисерами — Р. Віктюком, В. Малаховим, О. Лісовцом, І. Талалаєвським. Тимур Полянський – автор музики до більш ніж 40 фільмів, в тому числі багатосерійних. Автор наукових статей та навчальних посібників з історії та теорії джазу

Тимур Полянський постійно знаходиться у творчому процесі. В його доробку багато написаної музики до вистав та кінофільмів. В 2020 році отримав престижну нагороду «Золота Дзиґа» в номінації «Найкраща музика» за саундрек до кіномюзиклу «Гуцулка Ксеня». В 2021 році створив саундтрек до виставки «Імерсивний світ Тараса Шевченка», яка об’їздила багато країн. Постійно виступає з концертами як соліст та ансамбліст. Записані ним оригінальні CD «Імпровізації на світові хіти», «Джазові настрої»