IMG-320da4005c9f14949aa57250fdc918b5-V

o.ovcharenkopieshkova@kubg.edu.ua

Овчаренко-Пєшкова Олена Сергіївна

старший викладач, концертмейстер кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (Фортепіано)
  • Концертмейстерський клас
  • Додатковий музичний інструмент
  • Фортепіано

Освіта:

1. 2011 -2015 рр. Комунальний вищий навчальний заклад «Криворізьке обласне музичне училище» ;

2. 2015 -2019 рр. Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського; здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр;

3. З 2019 – 2021 рр. Національна музична академія України; здобула квалiфiкацiю: ступiнь вищоï освiти "магістр";

4. 2021-2022 рр. – асистентура-стажування Національної музичної академії України;

5. З 2022 р. – навчається в аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету. Тема дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора філософії: «Формування художньо-творчої компетентності учнів засобами здоров’язбережувальних технологій на уроках музичного мистецтва».

Творча діяльність:

Удосконалювала виконавську майстерність на майстер-класах відомих піаністів, таких як: Борис Блох (Німеччина), Юрій Блінов (Білорусь), Іоанна Доманскі (Польша), Володимир Віардо (США/Росія), Клаус Крістіан Шустер (Австрія), Григорій Грузман (Німеччина). Два роки поспіль, у 2017 та 2018 рр. брала участь у міжнародному проєкті камерної музики «Colluvio» (Австрія, Гут-Хорнегг).

Відзнаки на нагороди:

Лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, концертуюча піаністка.

Інше

Профіль Google Scholar