Концерт-презентація «А хто грає, того знають і дякують люде… (Т.Г. Шевченко)»

2023-04_05_1.jpg

05 квітня 2023 року в Актовій залі ВСП «Гуманітарно-педагогічний фаховий коледж МДУ» (м. Мукачево) для здобувачів освіти та викладачів музичного відділення відбувся Концерт-презентація «А хто грає, того знають і дякують люде… (Т.Г. Шевченко)» за участі викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності та студентів освітньої програми «Інструментальне виконавство. Фортепіано» Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.

У програмі взяли участь:  кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності А.Р. Романенко (організатор заходу), народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри  Н.С. Свириденко та їх студенти  Ірина Демчик, Артем Турчинік, Софія Безпала, а також випускниця фахового коледжу, а нині студентка університету Злата Лукандій (клас заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри В.А. Полянського).

Глядачів було ознайомлено із умовами вступу-2023 та перевагами навчання в Університеті Грінченка.