Профорієнтаційний захід для студентів Чернігівського фахового музичного коледжу ім. Л.М. Ревуцького

23 березня 2023 року викладачі кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Університету Грінченка провели профорієнтаційний захід для студентів Чернігівського фахового музичного коледжу ім. Л.М. Ревуцького. Наші колеги розповіли про Університет, правила вступу на освітні програми, перспективи навчання та подарували глядачам невеликий концерт. У програмі взяли участь доценти кафедри Станіслав Гумінюк (доктор мистецтва), Костянтин Стрельченко (заслужений артист України), старші викладачі Сергій Цимбал (заслужений артист естрадного мистецтва України) та Катерина Цимбал, а також студент четвертого курсу Владислав Ковальчук (викл. С.В.Цимбал). Надзвичайно цінним стало неформальне спілкування з майбутніми абітурієнтами, яке інколи перетворювалося у спонтанні майстер-класи.
Творчі профорієнтаційні зустрічі викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності тривають! Чекаємо на наших майбутніх студентів!
#КІВМ#ФММХ#Університет Грінченка#Borys Grinchenko Kyiv University