Методично-освітній проєкт «Професія викладач – шлях до удосконалення»

З яскравої нотки джазової музики почався ранок на секції викладачів класу баяна та акордеона.

На платформі зум відбувся методично-освітній проєкт «Професія викладач – шлях до удосконалення». Доповідач – доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності факультету музичного мистецтва та хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач ДМШ #13 ім. М.Глінки, заслужений артист України Костянтин Стрельченко.
Прекрасний і талановитий баяніст продемонстрував слухачам, яким може бути інструмент баян у джазовій музиці. Слухачі побачили баян як сольний інструмент у джазі та як учасника малих форм ансамблів. Універсальність даного інструменту дає можливість розширяти репертуар та поєднувати його з багатьма різними інструментами.
Зустріч пройшла на високому, творчому та професійному рівні.