Спілкування з учнями та викладачами оркестрового відділення Кіровоградського музичного коледжу

9 листопада 2018 року доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Ляшенко Ольга Дмитрівна відвідала Кіровоградський музичний коледж, де спілкувалась з учнями та викладачами оркестрового відділення. Під час співбесіди ознайомла їх з умовами вступу до нашого Інституту мистецтв. Ольга Дмитрівна розповіла про умови творчого конкурсу, охарактеризувала творчі колективи Інституту мистецтв, наші родзинки і переваги. Викладачі Кіровоградського музичного коледжу висловили пропозицію: провести силами кафедри інструментально-виконавської майстерності Університету імені Бориса Грінченка мастер-клас у їх коледжі.