ПАРАД АНСАМБЛІВ

2222222222222
📅 29 травня 2024 року в актовій залі на б-рі І.Шамо 18/2 відбувся довгоочікуваний звітний концерт творчих колективів "Парад ансамблів" за участю студентів і викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності.
🎤Ведучі концерту створили легку й невимушену атмосферу для слухачів, супроводжуючи творчу подорож музичних колективів країнами світу, часовими епохами, музичними стилями.
🎻 Традиційно концерт пройшов на високому виконавському рівні. В глядацькій залі панувала атмосфера музичної ейфорії та свята музики. Концерт завершився вігуками глядачів: «Мало! Мало!», хоча тривав рівно годину.
🙏 Дякуємо нашим захисникам і ЗСУ, завдяки яком «Парад ансамблів» знову відбувся в цьому навчальному році вже вдруге. Маємо надію на близьку Перемогу і подальші творчі зустрічі в стінах нашої Alma Mater
000001111111111