15 квітня 2024 року професором кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Наталією Сергіївною Свириденко було проведено профорієнтаційний захід для викладачів та учнів музичних шкіл Черкаської області. Захід відбувся на базі Звенигородської дитячої школи мистецтв. За період 2020-2024 р.р. це вже третій профорієнтаційний візит Наталії Свириденко на Черкащину.
Тема заходу: "Віденська класична школа - методика викладання"
1 ч. - Лекція про основні засади викладання творів віденських класиків;
2 ч. - Відкриті заняття з учнями шкіл - Щербиною А. 3 кл., Беркун Катериною 4 кл. (Канів), Геращенко Марією 4 кл.(Ватутіно) ;
3 ч. - Концертне виконання сонат Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Л. Бетховена здобувачкою 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Безпалою Софією.
На завершення заходу відбулося дружнє спілкування з викладачами шкіл. Сподіваємося на подальшу професійну й творчу співпрацю!