15 квітня 2024 року студенти-вокалісти другого бакалаврського та першого магістерського курсів в рамках вивчення дисциплін "Студійний звукозапис" та "Студійний практикум" під керівництвом старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Катерини Цимбал відвідали магазин музичних інструментів «In-Jazz».
Компанія «In-Jazz», офіційний дистриб'ютор корпорації YAMAHA в Україні, заснована в 1993 році і є одним з найбільших імпортерів високоякісних музичних інструментів, професійного звукового, світлового і студійного комп'ютерного обладнання. «In-Jazz» - офіційний імпортер таких всесвітньо відомих торгових марок, як YAMAHA, Amphenol, Boesendorfer, Ernie Ball, Groove Tubes, JTS, Klotz, Kustom, Mendelssohn, Mighty Bright, Music Man, Petrof, Regal Tip, RMV, Spectrasonics, Stagg, Steinberg, On-Stage, Tanglewood, Weltmeister.
Заступник директора магазину «In-Jazz» Борис Трегуб підготував цікаву презентацію про природу звуку, звукове обладнання та мікрофони різних сімейств. Студенти мали можливість порівняти звучання динамічних та конденсаторних мікрофонів різних характеристик та цінових категорій, визначитись в пріоритетах придбання звукової техніки.
Велика подяка пану Борису та компанії «In-Jazz» за гостинність, професіоналізм та постійну готовність до співпраці.