Проєкт Валентина Касьянова "Поетично-музичне Серце Шевченка"

13 березня 2024 року під патронатом Навчальній лабораторії виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії відбувся проєкт Валентина Касьянова "Поетично-музичне Серце Шевченка". Це був чудовий концерт, який вшановував нашого улюбленого українського поета Тараса Шевченка. Було об'єднано виконання творів Кобзаря з музикою українських композиторів.
У програмі взяли участь представники трьох кафедр Факультету - кафедри інструментально-виконавської майстерності, кафедри академічного та естрадного вокалу та прем'єрний виступ студентів кафедри музично-сценічного мистецтва.
Програма концерту:
1. Т.Г.Шевченко «Минають дні, минають ночі». Ірина Герцюн, клас викладача, заслуженого працівника культури Юрія Дорошенко. (КМСМ)
2. Українська народна пісня «Ой чия ти, дівчинонько» в обробці Андрія Штогаренка. Ангеліна Зоріна, клас старшого викладача Софії Леонтьєвої, концертмейстер - Ганна Шепеленко. (К А Е В)
3. Микола Лисенко «Садок вишневий». Софія Перекупенко, клас професора кафедри академічного та естрадного вокалу, Народного артиста України Віктора Тетері, концертмейстер - Юлія Балджи. (К А Е В)
4. Т.Г.Шевченко «Не жениться на багатій». Інна Дубровик, клас викладача, заслуженого працівника культури Юрія Дорошенко. (КМСМ)
5. Музика О.Білаша, слова Михайла Ткача «Над Україною», виконує квартет у складі:
Москвін Назар,
Москвін Микита,
Коваленко Ілля,
Балабанов Василь.
Клас старшого викладача Еми Макарової, концертмейстер – Ганна Шепеленко. (К А Е В)
6. Сюїта «Старовинні українські танці ХVI-XIX ст.». Ансамбль дерев’яних духових інструментів, керівник Валентин Касьянов. (К І В М) Склад ансамблю: