Зустріч співробітників кафедри інструментально-виконавської майстерності з колегами та студентами музичного відділення Білгород-Дністровського педагогічного фахового коледжу

Шостого березня 2024 року відбулася онлайн зустріч співробітників кафедри інструментально-виконавської майстерності з колегами та студентами музичного відділення Білгород-Дністровського педагогічного фахового коледжу. Під час зустрічі співробітники кафедри розповіли про Університет Грінченка та Факультет музичного мистецтва і хореографії, обговорили проблеми та досягнення у сфері дистанційного навчання. Відповідно до запиту гостей, був проведений огляд навчальної літератури, якою користуються на заняттях з спеціального інструменту та додаткового музичного інструменту, а також представлені видання, підготовлені викладачами. Відбувся перегляд відеозаписів виступів наших викладачів та студентів, обговорено теми тайм-менеджменту та багато іншого. Зустріч була насиченою та цікавою. Очікуємо на нові зустрічі, будь то в ефірі чи у реальному житті!
#КІВМ#ФММХ#Університет Грінченка#Borys Grinchenko Kyiv Metropolitan University