Творча зустріч Україна-Індонезія

2 березня 2024 року відбулася творча зустріч у рамках співпраці Посольства Республіки Індонезія в Україні та Четвертого Генерального територіального департаменту МЗС України. Серед почесних гостей на зустрічі були: Олександр Нечитайло – генеральний директор 4-го Департаменту МЗС України (колишній посол України в Малайзії), Володимир Пахіл – директор Департаменту (колишній посол України в Індонезії), а також Посол Республіки Індонезія в Україні Ариф Басаламах.

У заході взяли участь співробітники МЗС України та посольства Індонезії, студенти Інституту Філології КНУ імені Тараса Шевченка та Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Присутні тепло сприймали концертний виступ студентів Юлії Мелещук (саксофон) і Михайла Стаднійчука (фагот), які разом зі своїм наставником, старшим викладачем кафедри інструментально-виконавської майстерності Валентином Касьяновим і співробітником посольства Індонезії Прабово Хімаваном (анклунг) блискуче виконали популярну індонезійську пісню «Tanah airku Indonesia». Завершилася зустріч композицією В. Касьянова «Україна-Gebyar», яку своїм співом і енергетикою підтримали всі учасники зустрічі.

Indonezia_1.jpg

Indonezia_2.jpg