Профорієнтаційний концерт класу старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, заслуженого діяча естрадного мистецтва України Валентина Касьянова

4 березня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках профорієнтаційної роботи відбувся концерт класу старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, заслуженого діяча естрадного мистецтва України Валентина Касьянова. У виконанні студентів прозвучали твори Ж.Б. Сінжеле, Г. Калінковича, П. Ітурральде, В.Касьянова, E.Бозза, Р.Маккера.

Студенти та викладачі коледжу тепло вітали виконавців: лауреата VI Міжнародного конкурсу Євгена Станковича  Ірину Артеменко (III курс), Романа Корчевського (II курс),  Петера Луфа (V курс) та концертмейстерів - лауреата міжнародних конкурсів Оксану Бичкову та Анну Медведчук.

Ведуча – Хамраєва Ліліанна.