Профорієнтаційний захід "Музичний jour-fixe"

17 грудня 2018 року у Канівському коледжі культури і мистецтв традиційно, вже вп'яте, відбувся профорієнтаційний захід "Музичний jour-fixe". Викладачі кафедр інструментально-виконавської майстерності і академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка познайомили студентів та викладачів коледжу з нашим університетом. Докладно розповіли про кафедри, наукові товариства, спеціалізації. Розповідь була проілюстрована музичними виступами викладачів Інституту мистецтв. Завуч коледжу Кондратенко А.М. щиро подякував гостям за цікаву та змістовну розповідь та високо професійне виконання музичних творів, та запросив приїзджати з концертними програмами студентів та викладачів Інституту мистецтв.