Профорієнтаційний захід для студентів та викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський музичний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету»

IMG_5035.jpeg

24 січня 2024 року для студентів та викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський музичний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» в приміщенні закладу відбулись профорієнтаційні заходи за участю доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Київського столичного університету імені Бориса Грінченка С. П. Гумінюка. В рамках цих заходів відбувся сольний концерт з творів К. Дебюсі, М. Равеля, Ф. Шопена та майстер-клас зі студентом музичного коледжу Максимом Кузьмичем (ІІІ курс) клас викладача-методиста Вишневської І. П.

Бажаємо нових творчих успіхів і наснаги на ниві мистецтва.  Чекаємо на нові творчі зустрічі та співпрацю між нашими навчальними закладами.

IMG_5037.jpeg

IMG_5041.jpeg