Найталановитіші студенти та викладачі Факультету музичного мистецтва і хореографії - майбутнє України

У межах відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня працівників освіти та Дня музики 02 жовтня 2023 року у нашому затишному подвір'ї навчального корпусу № 2 Факультету музичного мистецтва і хореографії відбувся мистецький проєкт з патріотичною програмою «Нація нескорених» за участі здобувачів освітніх програм «Сольний спів», «Інструментальне виконавство» та «Хореографія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Миронюк Тарас Васильович, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу (штаб-сержант Окремої Єгерської бригади #403 Десантно-штурмових військ України).

Вперше прозвучав «Гімн Факультету музичного мистецтва і хореографії» у виконанні гурту «Alive-спів-Projects». Художній керівник –  Яна Кириленко, доцент, кандидат мистецтвознавства.

Музика доторкнулася до серця, а виконавці залишили всіх без слів. Сила, енергія та потужність цього заходу були неймовірними.

Дякуємо артистам за неймовірну енергію та день сповнений музики та посмішок !

SDG 11 min