10.04.23-11.jpg10 квітня 2023 року в Київській дитячій музичній школі № 12 відбувся Звітний концерт «У колі друзів» з Виробничої (концертно-виконавської) практики студентів IV курсу. У заході взяли участь студенти освітньої програми "Інструментальне виконавство" під керівництвом викладачів та за участі концертмейстерів кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії: Олійник Є. (клас ст. викладача М.М.Тущенка), Пустовіт Д. (клас ст. викладача О.С. Економової), Турчинік А. (клас кандидата культурології, доцента кафедри А.Р. Романенко), Лозіцька А. (клас ст. викладача Л.І. Гаркуші), Супрун І.(клас кандидата пед. наук, ст. викладача М.О. Малахової), Єрмолін І. (клас заслуженого артиста України, доцента кафедри Ю.Б. Корнілова, концертмейстер – А.О. Медведчук), Агулов А. (клас к.п.н, доцента М.О. Малахової). Ведуча Звітного концерту – керівник практики  А.Р. Романенко.

Розпорядження про проведення практики