Василевич Марта Олексіївна - член журі ХХІІ Міжнародного музичного конкурсу ім. Юліуша Зарембського

IMG 20230206 123410З 15.12 по 22.12.2022 року викладач кафедри інструментально виконавської майстерності Василевич М.О. була запрошеною директором конкурсу паном Luciusz Pinkosz працювати у журі ХХІІ Міжнародного музичного конкурсу ім. Юліуша Зарембського (XXII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego), який відбувався у Варшаві (Польща). Протягом тижня ми разом з членами журі секції скрипок та камерних ансамблів profesor Magdalena Szczepanowska та Piotr Cegielski прослухали багатьох скрипалів різних вікових категорій, різного рівня підготовки. Василевич М.О. особисто дуже приємно було почути у програмах виступів Фантазію на тему пісні «Верховино» П. Шольца і досконале виконання студентками класу проф. Щепановської «Мелодії» М. Скорика у прекрасному перекладенні для чотирьох скрипок.

Варто сказати, що Юліуш Зарембський (1854-1885), польський піаніст і композитор народився і похований у Житомирі. Будемо сподіватися на продовження творчої співпраці з польськими музикантами у мирній Україні та, зокрема, і на нашому Факультеті.

Офіційний лист-запрошення