Розвивати академічну доброчесність: виклики та перспективи

23 листопада 2022 року студенти групи ММб-1-22-4.0д брали участь в онлайн-дискусії, присвяченій явищу плагіату у мистецтві та науці й шляхам його попередження. Дискусію відкрила завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент Катерина Завалко, яка ознайомила усіх присутніх із правилами цитування та посилання в наукових роботах, діяльністю спеціалізованих компаній (ТОВ «Антиплагіат» Unichek, ТОВ «Плагіат» StrikePlagiarism), що здійснюють перевірку наукових робіт на плагіат.

Анастасія Романенко, кандидат культурології, доцент кафедри в своїй доповіді зупинилася на таких питаннях: Що таке мистецька копія? Наскільки явище «cut, copy, and paste» є давнім у сучасній культурі? Еволюція від епігонства до сиквелів та римейків – міф чи реальність? Чим займається проєкт «Школа академічної доброчесності» Університету Грінченка?

Студенти були активними, задавали змістовні питання, ділилися своїми враженнями та думками в контексті прагнення до доброчесності у навчанні та роботі.