Колектив кафедри інструментально-виконавської майстерності щиро вітає Давида Пономаренка, Оксану Бичкову та Ю.В. Василевича з перемогою у творчому змаганні. Бажаємо подальших творчих успіхів!

Протягом 23 – 27 жовтня у Лівові відбувся Сьомий міжнародний конкурс молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах імені Дмитра Біди, на якому магістрант спеціальності «Музичне мистецтво» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Давид Пономаренко (клас заслуженого артиста України, доцента Юрія Володимировича Василевича) одержав Диплом. Д. Пономаренко виконав на конкурсі твори А. Месаже, Л. Колодуба, К.М. Вебера та А. Бука.

Почесним дипломом конкурсу була також нагороджена концертмейстер кафедри Оксана Бичкова.

Колектив кафедри інструментально-виконавської майстерності щиро вітає Давида Пономаренка, Оксану Бичкову та Ю.В. Василевича з перемогою у творчому змаганні. Бажаємо подальших творчих успіхів!

001 copy_copy_copy 002