Мистецтвознавче дослідження «Повернення імен для української культури: актуальні виклики сьогодення»

07 листопада – у форматі круглого столу Марта Василевич, старший викладач кафедри, презентувала своє мистецтвознавче дослідження «Повернення імен для української культури: актуальні виклики сьогодення». Науковий доробок присвячено життю й творчості видатного скрипаля, педагога, композитора Івана Остаповича Хандошка. У своїй доповіді М.О.Василевич висвітлила біографічний аспект, зокрема, наголосила на українському походженні митця, розкрила педагогічні принципи І.Хандошка, проаналізувала твори композитора для скрипки. Учасники круглого столу прослухали першу частину Сонати соль мінор «На смерть Мировича» І. Хандошка. У дебатах взяв участь Богдан Сокольчук, студент класу, який поділився своїми враженнями від почутої сонати. До обговорення долучилися всі присутні.

undefined