Майстер-клас «Цифрові музичні інструменти»

06 листопада – за ініціативи Сергія та Катерини Цимбалів, старших викладачів кафедри, було проведено майстер-клас «Цифрові музичні інструменти», на якому слухачі мали можливість ознайомитися з функціональними особливостями цифрових музичних інструментів та способами їх використання в освітньому процесі. Кожен із присутніх учасників майстер-класу не тільки отримав цікаву й корисну вербальну інформацію щодо можливостей електронних інструментів та їх різновидів, а й зміг відчути тембральні барви, доторкнувся до клавіатури інструментів, насолодитися звучанням. У виконанні С.В. Цимбала та Вадима Пилипчука, студента класу, прозвучали твори: Ч.Коріа «Spain», А.К.Жобім «Aqua de beber», фрагменти джазових стандартів.