Перший студентський конкурс на кращу рецензію «Gold Leaf»

30 листопада 2022 року на Факультеті музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася прем’єра – Перший студентський конкурс на кращу рецензію «Gold leaf» серед студентів четвертого курсу групи ММб-1-19-4.0д в рамках Виробничої (концертно-виконавської) практики.

Склад Журі Конкурсу:

Тетяна Гомон – кандидат мистецтвознавства, доцент Київської муніципальної академії музики імені Р.М. Глієра

Станіслав Гумінюк – доктор мистецтва, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Університету Грінченка

Ольга Лігус – кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Університету Грінченка

Віктор Сподаренко –  кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Університету Грінченка

Автор та організатор проєкту:

Анастасія Романенко – кандидат культурології, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Факультету музичного мистецтва і хореографії Університету Грінченка, керівник студентського наукового гуртка «GrinchMusicChestnut», керівник від Університету з Виробничої (концертно-виконавської) практики студентів групи ММб-1-19-4.0д, спеціальності «Музичне мистецтво»

Координатори:

Ганна Слюсаренко, Андрій Агулов, студенти групи ММб-1-19-4.0д

На розсуд Журі було представлено 34 студентські рецензії, обємом 87 сторінок авторського тексту. Серед знахідок студентів-рецензентів, слід відмітити розкриття теми, заявленої концертантом («простір – структурування всього матеріального, час – зміна його станів, тиша – музична, тема пауз та пустот, вглядування музики у середину себе, пошук власної сутності» / Даріна Пустовіт); наявність неочікуваних порівнянь («довгі низькі ноти, які ніби демонструють певні рухові звички фауни печер – павукоподібних комах, червів» / Пилип Муравицький);  опис напружених перипетій Міжнародного скрипкового конкурсу ім. Ф. Крейслера (м. Відень, Австрія) / Валерія Курбатова); щирість емоцій від почутого (Андрій Агулов); фундаментальний підхід до рецензування (Владислав Дорошенко та Ганна Слюсаренко); відчуття подієвого контексту (Владислав Ковальчук, Софія Безпала, Ілля Супрун). Порадувала природня, відверта, непідробна студентська реакція на «високе в музиці» – нові твори композиторів, фестивалі, прем’єри, яскраві інтерпретації самобутніх виконавців.

Вітаємо переможців Конкурсу «Gold leaf»:

Диплом Лауреата I cтупеня

Софія Безпала

Даріна Пустовіт

Ганна Слюсаренко

Диплом Лауреата II cтупеня

Владислав Дорошенко

Владислав Ковальчук

Валерія Курбатова

Диплом Лауреата III cтупеня

Анастасія Лозіцька

Пилип Муравицький