ІІI Науково-методологічний семінар кафедри інструментально-виконавської майстерності «Історичні традиції та методичні рекомендації щодо роботи студента-інструменталіста»

У четвер 15.04.2021 року відбувся дистанційно (комунікація засобами Google Meet) ІІI Науково-методологічний семінар кафедри інструментально-виконавської майстерності «Історичні традиції та методичні рекомендації щодо роботи студента-інструменталіста» за участі викладачів кафедри та викладачів Фахового коледжу «Універсум».

Цього року цікаву панораму надбань в аспектах методики викладання гри на музичному інструменті, інтерпретації музичного твору, стильової манери сценічного висловлювання, історіографії та перспективи розвитку музичного мистецтва представили Беренбейн І.С., канд. мист., доц. кафедри («М.В. Лисенко – педагог»); Гумінюк С.П., викл., творча аспірантура НМАУ ім. П.І. Чайковського («Особливості авторського запису С.В. Рахманінова: виконавське вирішення та стратегія художньої інтерпретації»); Мітін Є.В., викл., асистент-стажист НМАУ ім. П.І. Чайковського («Удосконалення особистості юного гітариста через розвиток творчого мислення»); Економова О.С., ст. викл., Бутенко Т.М., викл. («Методичні засади музично-виконавської підготовки майбутніх музикантів (дослідницький проєкт)»); Куришев Є.В., канд. пед. наук, доц. кафедри («Стильові особливості творів та індивідуальний стиль виконавця в процесі роботи зі студентами над навчальним репертуаром у фортепіанному класі»); Пилипенко Н.А., викл. («Особливості оволодіння студентами ЗВО скрипкових творів: від підготовки до сценічного виконання»); Погорецький Ю.Ю., ст. викл. («Деякі аспекти підготовки віолончельного концерту Р. Шумана»); Полянський В.А. – засл. діяч мист. України, професор («Проблема синтезу фортепіанно-джазового виконавства та музики академічної традиції»).

Модератор – Романенко А.Р., канд. культурології, доц. кафедри, т. в. о. завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності.