01 copy_copy
         У вівторок 27.11.2018 року відбувся науково-методологічний семінар кафедри інструментально-виконавської майстерності «Історичні традиції та методичні рекомендації щодо роботи студента-інструменталіста» за участі викладачів та студентів кафедриВідкривала захід Каблова Т. Б., к.мист., доцент, завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, модератором заходу була Соболь Н. В., к.п.н, ст. викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності.

Семінар було розпочато Василевич М. О., викладача кафедри із мистецтвознавчою доповіддю про творчу спадщину родини Сінкевичів у музичній культурі Східної Галичини ХІХ століття. Музикознавче дослідження «Стильові тенденції акордеонно-баянної творчості українських композиторів» представив Сподаренко В. М., к.мист., доцент кафедри. Слухачів дуже захопила творча презентація естрадно-джазових аранжувань для баяна та акордеону Стрельченка К.М., заслуженого артиста України, доцента кафедри. Малахова М.О., старший викладач кафедри разом зі студентами Мойсак О. (ММб-1-18-4.0д) та Безпалько Р. (ММм-1-18-1,4з) продемонструвати практичні поради як досягти навичок синхронної гри в інструментальному ансамблі.

02-min 03-min 05-min 06-min