Методологічний семінар на тему: «Актуальні аспекти вдосконалення інструментально-виконавської підготовки студентів»

IMG 1765

10.01.2017 року на кафедрі інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв відбулось засідання методологічного семінару. Із доповіддю на тему: «Актуальні аспекти вдосконалення інструментально-виконавської підготовки студентів» виступив кандидат педагогічних наук, доцент Куришев Євген Володимирович. У своєму виступі він підкреслив, що серед найбільш актуальних аспектів вдосконалення інструментально-виконавської підготовки студентів слід назвати розширення активного слухацького досвіду, виконавського тезаурусу студентів шляхом відвідування кращих концертів та конкурсів інструментально-виконавської майстерності; інтенсифікацію концертно-виконавської діяльності студентів у всіх її формах із обов’язковим аналізом результатів публічних виступів самим студентом; використання останніх методичних розробок, навчальних робочих програм, навчально-репертуарних посібників та підручників у сфері інструментально-виконавської підготовки; обмін досвідом викладання дисциплін інструментально-виконавського циклу, підвищення професійної кваліфікації викладачів класу інструментально-виконавських дисциплін.

У дискусії з тематики доповіді взяли участь викладачі кафедри.