Концерт у домі-музеї М. Рильського у рамках проекту «Світова класика українською» (25.03.2018 р., м. Київ)

29633118 1512214285571811_1158147752_o

25 березня 2018 року у домі-музеї М. Рильського у рамках проекту «Світова класика українською» та з нагоди 123-ї  річниці з дня народження поета звучали вокальні твори на тексти М. Рильського, номери з опер Дж. Верді «Травіата», Ж. Бізе «Кармен», «Єгеній Онєгін»  П. Чайковського в українських перекладах М. Рильського.

Серед виконавців були викладачі кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв, доцент О. Петрикова та лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Т. Киченко, а також концертмейстер кафедри, кандидат педагогічних наук  Н. Юдзіонок та вихованці класу О. Петрикової студенти ІІІ та V курсів Інституту мистецтв  Т. Куля та Б. Карпук.

Серед  творів, що звучали, -  арія Ленського з опери П. Чайковського «Євгеній Онєгін», Сегіділья з опери Ж. Бізе «Кармен», романси В. Косенка на вірші О. Пушкіна в перекладі М. Рильського, а також досить рідко виконувані твори О. Білаша на вірші поета.

Кульмінацією вечора стала премєра пісні композитора, піаніста та засновника проекту А. Бондаренка на слова М. Рильського «Прекрасний Києве».

В залі панувала надзвичайна атмосфера, публіка натхненно  підтримувала виконавців аплодисментами,  вигуками «браво!». Після завершення вражені слухачі виступили зі словами вдячності, адже  концерт повернув їх у ті часи, коли в опері все виконувалось зрозумілою мовою. Тож проект «Світова класика українською» продовжує з успіхом розвиватись і дуже приємно, що викладачі і студенти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка беруть у ньому активну участь! Бажаємо натхнення і нових творчих звершень всім виконавцям!

IMG-10bca2cb5d53bed7e9b5c79c88b7aa76-V

IMG-caf1e4cae2e231205254986779619820-V modified