2022 рік

від 16 грудня 2022 р.

Порядок денний:

1.  Про затвердження індивідуальних наукових тем викладачів кафедри.

2.  Звіти про роботу викладачів кафедри за 2022 рік.

3.  Про стан профорієнтаційної роботи на кафедрі.

від 09 листопада 2022 р.

Порядок денний:

1.  Про відвідування занять та успішність студентів.

2.  Про допуск здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти до підсумкової атестації.

3.  Про складання заліків у форматі дистанційного навчання.

4.  Про заповнення індивідуальних і групових електронних журналів та індивідуальних планів викладачами.

5.  Про рекомендацію членів кафедри до виконання наукової теми Факультету музичного мистецтва і хореографії.

6.  Про обов’язкову розробку ЕНК дисциплін викладачами кафедри.

7.  Про затвердження тематичного плану друкованої продукції на 2023 рік.

8.  Про стан профорієнтаційної роботи на кафедрі.

9. Різне.

від 05 жовтня 2022 р.

Порядок денний:

1.     Про обрання делегатів на збори трудового колективу Факультету музичного мистецтва і хореографії, які відбудуться 13 жовтня 2022 року.

2.     Про обрання представника від кафедри до Вченої ради Факультету музичного мистецтва і хореографії.

3.     Про затвердження випускних програм студентів-магістрів 2 року навчання з дисципліни «Спеціальний інструмент».

4.     Про затвердження методичних рекомендацій до написання курсових робіт з дисципліни «Історія виконавського мистецтва (на духових, струнних, народних, ударних інструментах).

5.     Про стан наукової роботи на кафедрі.

6.     Про стан профорієнтаційної роботи на кафедрі.

7.     Про направлення на підвищення кваліфікації за фаховим модулем  (стажування): Полянського В. А., заслуженого діяча мистецтв України, професора; Куришева Є. В., кандидата педагогічних наук, доцента; Романенко А. Р., кандидата культурології, доцента кафедри; Економову О. С., ст. викладача кафедри; Гаркушу Л. І., ст. викладач кафедри; Бичкову О. А., концертмейстера кафедри.

8.    Про рекомендацію до друку методично-репертуарної збірки «Музика з бібліотеки Розумовських. Частина перша. Георг Бенда Шість сонат для клавіра», автор Свириденко Н. С., народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, доцент, професор кафедри.

від 7 вересня 2022 р.

Порядок денний:

1. Звіт про виконання індивідуальних планів роботи викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності

2.Про розподіл обов’язків на кафедрі інструментально-виконавської майстерності.

3. Про профорієнтаційну роботу кафедри.

4. Про рекомендацію до друку методично-репертуарного збірника «Грає ансамбль скрипалів» викладача кафедри М.О.Василевич.

від 3 серпня 2022 р.

Порядок денний:

• Про особливості виконання індивідуального плану роботи в період 25.07. – 23.08.2022.
  • Про роботу над навчальними робочими програмами.
  • Про виконання наукового корпоративного стандарту та якісним складом кафедри у відповідності до ліцензійних умов.
  • Про особливості навчального процесу в 2022-2023 н.р.

від 12 травня 2022 р.

Порядок денний:

• Про допуск до складання атестації з музичного інструменту студентів IV курсу напряму підготовки: 025.00.04 «Інструментальне виконавство (оркестрові струнні, народні, духові та ударні інструменти» та 025.00.03 «Інструментальне виконавство (фортепіано)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання групи ММм-1-18-4.0д.
  • Про активізацію профорієнтаційної роботи.

від 02 травня 2022 р.

Порядок денний:

• Про підготовку опису екзаменаційних програм навчальних дисциплін.
  • Про особливості вступної кампанії та умови вступних іспитів на 2022-2023 н.р.
  • Про профорієнтаційну роботу кафедри інструментально-виконавської майстерності.
  • Про підготовку звітів за виконану роботу впродовж ІІ семестру 2021-2022 н.р.

від 16 березня 2022 р.

Порядок денний:

• Про відновлення освітнього процесу.
  • Про особливості організації освітнього процесу з 17.03.2022р. в дистанційній формі.

від 03 лютого 2022 року

Порядок денний

1. Про стан готовності та рекомендацію до друку репертуарного посібника – Фантазії на теми українських пісень для дитячого хору, флейти, п’яти саксофонів та ритм-секції «Різдвяні цяцьки» ст. викладачів кафедри Цимбала С. В. та Цимбал К. О.

2.. Про стан готовності та рекомендацію до друку навчально-методичного посібника «Основи доінструментальної підготовки в музичній освіті» завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, доцента К.В. Завалко та доктора філософії А. Е. Халілової.

3. Про результати зимової атестації в період екзаменаційної сесії студентів.

від 19 січня 2022 року

Порядок денний

1. Про розподіл обов’язків на кафедрі.

2. Про доопрацювання та подачу на затвердження робочих програм навчальних дисциплін на ІІ семестр 2021-2022 н.р.

3. Про складання графіку відкритих занять викладачів кафедри, які балатуватимуться на конкурс щодо заміщення вакантних посад.

4. Про стан готовності студентів до складання зимової атестації.