OV

Ємельянов Олексій Вікторович

викладач кафедри інструментально-виконавської-майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (фагот)

Освіта:

1994-1999 р. – Дніпропетровське училище музики ім. М. Глінки по класу фагот.

1999-2005 р. - Національна музична академія України імені П.І. Чайковського по класу фагот.

Досягнення:

Лауреат кількох міжрегіональних музичних конкурсів України та всеукраїнського конкурсу у м. Донецьк (гран-прі). Лауреат Міжнародного конкурсу у м. Ворзель.

Досвід і місце роботи:

1997 р. – 1998 р. «Дніпровський академічний театр опери та балету», м. Дніпро Посада: артист оркестру (фагот)

1998 р.– 1999 р. «Дніпровська філармонія ім. Л. Когана», м. Дніпро Посада: артист оркестру (фагот)

2000 р. – 2002 р. «Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо», м. Київ Посада: артист оркестру (фагот)

2002 р. – 2003 р . «Дніпровський академічний театр опери та балету», м. Дніпро Посада: артист оркестру (фагот)

2003 р. – 2004 р. «Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського», м. Київ Посада: артист оркестру (фагот)

2004 г. – по даний час «Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України», м. Київ Посада: артист оркестру, соліст (фагот) У складі оркестру неодноразово приймав учать у гастрольних турах по країнам: США, Китай, Японія, Італія, Португалія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Чехія, Швейцарія, Словенія, Бельгія, Туреччина, Оман, Йорданія.

2021р. – по даний час «Київський камерний оркестр Національної філармонії України» Посада: артист оркестру, соліст (фагот).

Професійний і науковий інтерес

Співпраця з диригентами:

- Кирило Карабиць;

- Ніколо Джуліані;

- Роман Кофман;

- Федір Глущенко;

- Олександр Лазарєв;

- Зейн Далал;

- Мартін Браббінс;

Співпраця із закордонними оркестрами:

- Orchestra i Pomeriggi Musicali (Італія, м. Мілан). Гастрольний тур по країні Китай.

- The National Centre for the Performing Arts (NCPA), Mumbai (Індія, м. Мумбаї).

Неодноразові гастрольні тури в Індії у м. Мумбаї та гастрольний тур по країні Великобританія.