Мамонтова Тетяна Олексіївна

imgonline-com-ua-CompressBySize-hgKMoqC9HKRRtN.jpgВипуск 2022 року
ОПП Музичне мистецтво
З 2018 по 2023 рік навчалася у Київському університеті імені Бориса Грінченка за класом фортепіано.
Переможниця багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних фортепіанних конкурсів не лише як солістка, а й як учасниця фортепіанного дуету.
 З 2017 по 2022 рік працювала в Україні в дитячій музичній школі викладачем фортепіано та концертмейстером. Її учні є лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
До Польщі приїхала через війну в Україні. Відразу ж (з 01.04.22 по 30.08.2022) розпочала стажування в Державній музичній школі I ст. в Голдапі як концертмейстер.
Зараз працює в Державній музичній школі I і II ступенів ім. З. Носковського в місті Остроленка як концертмейстер і викладач додаткового та обов'язкового фортепіано.
В якості  концертмейстера брала участь у конкурсах в таких містах Польщі як Білосток, Бидгощ, Гдиня, Млава, Ченстохова, Козеніце та інші міста. Також працює концертмейстером хору.
Паралельно навчається в Музичній Академії ім. Ф. Нововейського.
Активно бере участь, співаючи українські колядки та різні пісні на ярмарку «Допомога для українських військових» в місті Остроленка