Богдан ДОЛГИЙ

Долгий_Богдан.jpg

Спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

Випуск 2020 року

Професійний саксофоніст, лауреат і переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

«…Під час навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка став учасником квартету «S-Club» під керівництвом Сергія Цимбала (викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв), а згодом долучився до проекту «Поліграф ШарикOFF».

За студентські роки я встиг напрацювати унікальний досвід мультижанрового сольного виконання, співпраці з музичними колективами, бендами, зірками естради. З 2020 року грає в гурті «22», з яким вже неодноразово знімався в серіалах українського виробництва («18-ти річний олігарх» та інші)…»

Активну викладацьку діяльність Богдан розпочав ще у період навчання в Хмельницькому музичному коледжі. Зараз – викладає за авторською методикою у школах м. Києва «Music Land» та «New Age School» в онлайн- та оффлайн форматах,  а також працює в оркестрі Військового інституту телекомунікацій та інформації.