Hanna-Volodymyrivna-vykladach-kafedry-dyzainu

1. Знакові системи в дизайні
  2. Фірмовий стиль
  3. Фірмовий стиль на рекламних носіях
  4. Дизайн періодичних видань.
  5. Проєктування
  6. Гейм-дизайн

Освіта:

2000 р. з відзнакою закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова (з рекомендацією вступу до аспірантури). Викладач малювання (та молодших класів). Здобула кваліфікацію спеціаліста.

2005 р. закінчила Українську академію друкарства (м. Львів) за спеціальністю художник-графік з оформлення друкованої продукції. Здобула кваліфікацію спеціаліста.

Досвід роботи:

З лютого 2020 – 2021 рр. видавництво «Мамине сонечко» на посаді завідувача відділу художнього оформлення видань. Організовувала і виконувала роботу з художнього оформлення видань. Брала участь у розробці річних та перспективних планів видань. Керувала співпрацею видавництва з художниками, відбирала ілюстративний матеріал для журналів та книжок видавництва.

З 2018 р. видавництво «Мамине сонечко» на посаді дизайнера графічних робіт.Дизайн та верстка журналу для дітей «Мамине сонечко». Створення ілюстрацій, настільних ігор, плакатів, об’ємних іграшок.

2009-2014 рр. співпраця з видавництвом «Мамине сонечко».Верстка, дизайн, підготовка до друку журналу для середньогошкільного віку «Вгадуй, думай, грай». Розробка плакатів і настільних ігор для видання. Підготовка до друку дитячих розвиваючих книжок.Брала участь в розробці фірмового стилю журналу.

2007-2011 рр. співпраця з видавничим інформаційно-аналітичним центром «Оріана». Результатом співпраці став вихід друком двох книжок серії «Творці епохи»: Архітектура України (2007 р.) (верстка) та Архітектура України (2011 р.) (розробка дизайну, принципових розворотів, сітки видання; верстка та підготовка до друку).

2001-2018 рр. Дизайнер графічних робіт рекламно-інформаційного відділу Київського університету туризму, економіки і права. Розробка та створення рекламно-друкованої продукції власне для Університету, а також для незалежних замовників. Розробка фірмового стилю, поліграфічної та сувенірної продукції. Верстка та дизайн журналу «Туризм в Україні». Верстка методичної та навчальної літератури.

Професійні навички:

1. Adobe InDesign, Adobе Illustrator,Adobe PhotoShop, CorelDraw.
  2. Розробка та створення фірмового стилю та його елементів, створення друкованої та сувенірної продукції, зовнішня широкоформатна реклама, підготовка макету до друку.
  3. Розробка дизайну та верстка періодичних друкованих видань та книжок.
  4. Створення ілюстрацій  та оформлення навчальної та науково-художньої літератури для дітей та дорослих.