Онлайн-семінар «Академічна доброчесність студента закладу вищої освіти»

28 вересня 2021 року о 15.00 відбувся онлайн-семінар «Академічна доброчесність студента закладу вищої освіти», організований силами Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Комунікація здійснювалася на платформі Hangouts Meet.

Тематика заходу охоплювала такі аспекти зазначеної проблеми як: «Академічна доброчесність: чому варто дотримуватися її вимог», «Плагіат», «Перевірка наукових робіт на плагіат», «Програми для перевірки наукових робіт на плагіат», «Цитування».

Зі вступним словом виступила Опришко Тетяна Сергіївна, директор бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка; доповіді представили Анастасія  Володимирівна Литвинова,  завідувач відділу Бібліотеки Університету та Ростовцева Тамара Василівна,  завідувач відділу інформаційних технологій Бібліотеки Університету.

У роботі онлайн-заходу брали участь студенти й магістранти спеціальностей «Музичне мистецтво», «Музичне мистецтво (Сольний спів)», «Образотворче мистецтво», «Хореографія» аспіранти спеціальності «Освітні, педагогічні науки», викладачі кафедр академічного та естрадного вокалу, музикознавства та музичної освіти.

Виступи доповідачів викликали активне зацікавлення аудиторії та жваві дискусії.

Координатори онлайн-заходу:

• Лариса Бондаренко – заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи.
  • Катерина  Марченко – голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв.
  •  Тетяна Опришко – директор бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Анастасія Литвинова – завідувач відділу Бібліотеки Університету.
  • Тамара Ростовцева – завідувач відділу інформаційних технологій Університету.