Вебінар «Мистецтво та дизайн в естетизації повсякдення»

03_MYSTETsTVO_TA_DYZAIN.jpg 04_MYSTETsTVO_TA_DYZAIN.jpg

05_MYSTETsTVO_TA_DYZAIN.jpg  02_MYSTETsTVO_TA_DYZAIN.jpg

26 квітня 2021 року о 13.00 в Інституті мистецтв відбувся «Мистецтво та дизайн в естетизації повсякдення». Захід організовано Науковим товариством студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, комунікація здійснювалася на платформі Google Meet.

Учасники вебінару мали змогу ознайомитися з питаннями організації сучасного предметно-просторового середовища, культурного тла шляхом ознайомлення із процесом створення різноманітних артефактів художнього мистецтва й дизайну та їх осмислення. У вебінарі брали участь художник-графік, продовжувачка традицій сім’ї художників Красних–Ольхових, член Національної Спілки художників України, учасник всеукраїнських та міжнародних виставок, проєктів та пленерів, асистент Київського національного університету будівництва і архітектури М.О. Ольхова («Лірика акварелі, майстерність, традиції, живописні верлібри»), режисер-аніматор / продюсер, автор анімаційних короткометражних фільмів «Гості мого дому», «Шнурки», «Слоуни» О.М. Федченко («Як швидко розробити сторіборд (розкадровку) для вашої історії / аніматику») та викладач КЗ «Дитяча школа мистецтв ім. Л.М. Нагаєва» м. Чорноморськ, Одеська обл., член Одеської обласної організації НСХУ (секція графіки) В.В. Драпогуз («Витинанка як засіб спілкування»).

Координатори онлайн-зустрічі:

• Бондаренко Лариса – кандидат педагогічних наук, заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи.
  • Романенко А.Р. – кандидат культурології, голова НТ ІМ
  • Стрельцова С.В. – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва, здобувачка першого року навчання зі спеціальності «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» за третім (освітньо-науковим) рівнем, науковий керівник – В.В. Михалевич, кандидат культурології, доцент кафедри образотворчого мистецтва ІМ
  • Федоренко А.А. – секретар НТ ІМ

01_MYSTETSTVO_TA_DYZAIN.jpg  06_MYSTETsTVO_TA_DYZAIN.jpg