Воркшоп «Сучасний мистецький контент, мистецька освіта у дослідженнях молодих учених»

1

22 лютого 2021 року о 13.00 у рамках засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено воркшоп «Сучасний мистецький контент, мистецька освіта у дослідженнях молодих учених». Комунікація здійснювалася на платформі Google Meet.

Як почути нову (альтернативну) хорову музику та які особливості композиторської роботи над її створенням? Чи можна відеогру, так само як кіно, анімацію та перформанс, віднести до наративного мистецтва, вважати переконливими формами цього мистецтва? Свої дослідження зазначеної  проблематики представили аспірантка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Інна Іванова (науковий керівник – кандидат мистецтвознавства Тукова І.Г.) та аспірант Київського національного університету культури і мистецтв (захист дисертації відбувся 29.01.21) Євген Малюк (науковий керівник – доктор філософських наук, професор Бровко М.М.).

Під час засідання відбулося жваве обговорення поставлених проблем в аспекті інновацій у мистецтві, освіті та науці. У ди скусії брали активну участь здобувачі вищої освіти ОПП та ОНП  "Музичне мистецтво , "Сольний спів","Хореографія",  "Образотворче мистецтво".

Координатори вебінару:

• Бондаренко Лариса – кандидат педагогічних наук, заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи.
  • Романенко Анастасія – кандидат культурології, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності.
  • Марченко Катерина – заступник голови НТ ІМ.
  • Федоренко Анастасія – секретар НТ ІМ.