Науково-методичний проєкт «Практичний Експериментаріум “PSY & ART”»

0224112020

23 листопада 2020 року о 13.00 відбулося онлайн-засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, присвячене продовженню вивчення проблематики подолання сценічного хвилювання виконавців у рамках Науково-методичного проєкту «Практичний Експериментаріум “PSY & ART”», започаткованого кафедрою інструментально-виконавської майстерності. Комунікація здійснювалася на платформі Google Meet.

Із доповідями виступили О.П. Хижна – доктор педагогічних наук, професор, НПУ ім. М.П. Драгоманова («Оздоровчо-освітня робота з соціальної реабілітації дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку засобами арт-терапевтичних технік») та Н.В. Макарова – асистент-стажист, аспірантка кафедри теорії та історії культури НМАУ ім. П.І. Чайковського, науковий керівник – доктор культурології, доцент Т.О. Кривошея  («Проблема сценічного бар’єру у виконавській практиці піаніста»).

Виступи доповідачів викликали жваву змістовну дискусію, в якій брали участь студенти, аспіранти, молоді вчені Інституту мистецтв.

Координатори онлайн-зустрічі:

• Бондаренко Лариса – кандидат педагогічних наук, заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи.
  • Романенко Анастасія – кандидат культурології, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності.
  • Марченко Катерина – заступник голови НТ ІМ.
  • Федоренко Анастасія – секретар НТ ІМ.
  • 0124112020