Онлайн-дискусія «Взаємопроникнення видів і жанрів мистецтва як тенденція розвитку сучасної європейської культури»

Fotoram.io 4

26 жовтня 2020 року о 13.00 відбулася онлайн-зустріч у формі дискусії «Взаємопроникнення видів і жанрів мистецтва як тенденція розвитку сучасної європейської культури», організована Науковим товариством студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Комунікація здійснювалася на платформі Google Meet.

Для обговорення було запропоновано дві теми: «Метафоризація жанрів академічної музики у культурному просторі радянського періоду. Даниїл Хармс - Сергій Курьохін», доповідач Олена Д’ячкова, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та історії культури НМАУ ім. П.І. Чайковського, «Звукова палітра оповідання «'Музика Еріха Цанна» Говарда Лавкрафта», доповідач Ілля Покотило, студент II курсу історико-теоретичного та композиторського факультету НМАУ ім. П.І. Чайковського, науковий керівник − кандидат мистецтвознавства В.В. Вишинський.

Після виступів відбулася жвава дискусія, в якій брали участь викладачі, студенти, магістранти та аспіранти  Інституту мистецтв.

Координатори онлайн-зустрічі:

• Бондаренко Лариса – кандидат педагогічних наук, заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи.
  • Романенко Анастасія – кандидат культурології, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності.
  • Марченко Катерина – заступник голови НТ ІМ.
  • Федоренко Анастасія – секретар НТ ІМ.