Вебінар «Плагіат у мистецтві та науці: шляхи його попередження»

28102020

28 вересня 2020 року о 13.00 відбувся вебінар «Плагіат у мистецтві та науці: шляхи його попередження», організований силами Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Комунікація здійснювалася на платформі Hangouts Meet.

Тематика вебінару охоплювала такі аспекти зазначеної проблеми як: «Школа академічної доброчесності», «Перевірка наукових текстів на плагіат», «Плагіат у мистецтві», «Музична критика про плагіат».

З доповідями виступили Оксана Шахова, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Факультету права та міжнародних відносин; Анастасія Литвинова, бібліограф Бібліотеки Університету, Анастасія Романенко, кандидат культурології, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв; Віктор Сподаренко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності.

У роботі вебінару брали участь студенти й магістранти спеціальностей «Музичне мистецтво», «Музичне мистецтво (Сольний спів)», «Хореографія», «Образотворче мистецтво», «Графічний дизайн», аспіранти спеціальностей «Освітні, педагогічні науки», «Музичне мистецтво», викладачі кафедр інструментально-виконавської майстерності, академічного та естрадного вокалу, образотворчого мистецтва, музикознавства та музичної освіти.

Виступи доповідачів викликали активне зацікавлення аудиторії та жваві дискусії.

Координатори вебінару:

• Бондаренко Лариса – кандидат педагогічних наук, заступник директора Інституту мистецтв з наукової роботи.
  • Романенко Анастасія – кандидат культурології, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, молодих учених Інституту мистецтв, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності.
  • Литвинова Анастасія – бібліограф Бібліотеки Університету.
  • Шахова Оксана – голова Наукового Товариства студентів, аспірантів, молодих учених Факультету права та міжнародних відносин.