msg500081346-121897.jpgЩиро вітаємо здобувачку освіти Процишину Ольгу Юріївну та її наукового керівника, Мережко Юлію Валеріївну, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка з публічним захистом дисертації на тему «Формування методичної компетентності майбутніх викладачів мистецької школи на заняттях сольного співу», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, що відбувся 22 січня 2024 року.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

Желанова Вікторія В’ячеславівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Рецензенти:

Олексюк О.М., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київський столичний університет імені Бориса Грінченка;

Сбітнєва О.Ф., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

Опоненти:

Овчаренко Н.А., доктор педагогічних наук, професор, Криворізький державний педагогічний університет;

Сегеда Н.А., доктор педагогічних наук, професор, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Бажаємо подальших успіхів та наукових здобутків на професійному шляху!

msg5018017356-121856.jpg

photo1706001821_1.jpeg