Щиро вітаємо здобувачку освіти Вишневецьку Марину Вікторівну та її наукового керівника, Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київс

Щиро вітаємо здобувачку освіти Вишневецьку Марину Вікторівну та її наукового керівника, Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка з публічним захистом дисертації на тему «Методика формування естетичної культури майбутніх учителів музичного мистецтва у процесі диригентсько-хорової підготовки», поданої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, що відбувся 13 грудня 2023 року.

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
Л.Л. ХОРУЖА – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Рецензенти: В.В. ЖЕЛАНОВА – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Ю.В. МЕРЕЖКО - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.
Бажаємо подальших успіхів та наукових здобутків на професійному шляху!

imgonline-com-ua-CompressBySize-gdFfpS8s6JDSR.jpg

imgonline-com-ua-CompressBySize-UhPRUA8FcGeEgHi9.jpg