Щиро вітаємо з Днем народження Ганну Григорівну Кондратенко, декана Факультету музичного мистецтва і хореографії, кандидата педагогічних наук, доцента!

Щиро вітаємо з Днем народження Ганну Григорівну Кондратенко,
Вельмишановна Ганно Григорівно!
Прийміть наші сердечні вітання з Днем народження!

Бути хорошим керівником та одночасно залишатися чуйною і справедливою людиною – вдається не кожному. Ми цінуємо, шануємо та поважаємо Вас за високий професіоналізм і відданість справі, вимогливість та цілеспрямованість, людяність і чуйність, глибоку порядність і доброзичливість.

У Ваш День народження прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, якнайшвидшої перемоги України та омріяного миру у домівці!

Нехай Ваш внесок у розвиток музичної освіти залишить неоціненний слід, а теплі слова вдячності лунають у відгуках колег і студентів. Зичимо Вам відчуття гармонії у кожному акорді життя та подальших висот у Вашій благородній роботі!

Зі святом!

З повагою,
колектив та студентська спільнота Факультету музичного мистецтва і хореографії